SERWIS

SERWIS CHŁODNICZY     

Nasz serwis jest wyspecjalizowany w naprawach, obsłudze i montażu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych. Nasze usługi kierujemy do wszystkich klientów, zarówno do firm jak i osób prywatnych.

W razie awarii urządzeń dysponujemy serwisem chłodniczym dla naszych klientów, którego głównym polem działania jest województwo zachodniopomorskie – Kołobrzeg i okolice.

Standardowe godziny naszej pracy to 8 – 16 od poniedziałku do piątku. W nagłych przypadkach jesteśmy dostępni poza tymi godzinami pod numerem alarmowym +48 602 235 061.

W skład naszego serwisu wchodzą ludzie z długoletnim doświadczeniem w branży, którzy radzą  sobie z każdym urządzeniem chłodniczym i klimatyzacyjnym. Przykładamy szczególną uwagę, aby nasze usługi były świadczone na wysokim poziomie i zawsze skutkowały zadowoleniem z obu stron.

 

Dla sieci sklepów, ośrodków mamy specjalną ofertę stałej konserwacji z umową serwisową i gwarantowanym czasem reakcji w razie wystąpienia awarii.

 

OKRESOWE PRZEGLĄDY KLIMATYZACJI

w  trakcie których:

– czyścimy i odgrzybiamy filtry oraz parownik jednostki wewnętrznej klimatyzatora

– czyścimy skraplacz urządzenia

– sprawdzamy parametry pracy urządzenia klimatyzacyjnego

– sprawdzamy szczelność układu freonowego, oraz poziom czynnika chłodniczego

– sprawdzamy drożność odpływu skroplin

– każdy przegląd klimatyzacji jest potwierdzony protokołem przeglądu klimatyzacji, który zawiera szczegółowe dane na temat wykonanych czynności oraz stanu technicznego urządzenia